Dołącz do nas

12latmaniac

Klub Biegacza „MANIAC” Poznań zrzesza pasjonatów biegania. Wspólnie pragniemy integrować środowisko wielkopolskich biegaczy, organizujemy ciekawe wyjazdy na największe biegi w Polsce i zagranicą a przede wszystkim dzięki wspaniałej atmosferze i poradom doświadczonych kolegów klubowych chcemy czerpać radość i satysfakcję z uprawiania tak fascynującej dyscypliny sportu jaką jest bieganie.

Każdy do nas może dołączyć ! Również i TY !

Zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania, zarówno tych stawiających pierwsze kroki, dopiero rozpoczynających przygodę z bieganiem jak i bardziej doświadczonych mających już za sobą pierwsze doświadczenia, treningi i starty w biegach ulicznych. Razem możemy tworzyć świat biegania, pomagać wzajemnie w treningach, motywować w uzyskiwaniu lepszych rezultatów a także doradzać jak unikać kontuzji i błędów. Początkującym pomożemy w początkach biegania a w przyszłości w ukończeniu ich pierwszego w życiu maratonu. Wielu początkujących biegaczy a także nowych użytkowników strony obawia się od razu zrzeszać w klubie.

Dlatego stworzyliśmy wam szanse poznania nas poprzez stronę i forum, zobaczenia jak wygląda życie klubu, jacy ludzie go tworzą a przede wszystkim chcemy wam pokazać, ze nasza grupę biegowa tworzą prawdziwi pasjonaci biegania, ludzie zawsze przyjaźnie nastawieni i gotowi do pomocy.

Jeżeli już zaaklimatyzujecie się w naszym otoczeniu i podejmiecie decyzje o dołączeniu do naszej grupy jako członek klubu, jako MANIAC, zapraszamy do kontaktu z nami: kbmaniacpoznan@gmail.com